Petar Mardešić
Klinika Magdalena, Krapinske Toplice, Hrvatska, Predsjednik HUZEC-a | pjero99@gmail.com

Stjepan Strancarić
KBC Zagreb, Hrvatska, Dopredsjednik HUZEC-a | sstrancaric@net.hr

Natalija Marušić
KB Dubrava, Zagreb, Hrvatska, tajnica HUZEC-a | Nadzorni odbor HUZEC-a | njanicar@kbd.hr, natalija.janicar@zg.t-com.hr

Marijo Milković 
Klinika Magdalena, Krapinske Toplice, Hrvatska, blagajnik HUZEC-a | marijomilkovic@hotmail.com

Dalibor Zovko 
Klinika Magdalena, Krapinske Toplice, Hrvatska, delegat HUZEC-a u EBCP-u | dalibohr@gmail.com

Ružica Mrkonjić 
KB Dubrava, Zagreb, Hrvatska, Nadzorni odbor HUZEC-a | ruzicam@kbd.hr, ruza.mrkonjic@zg.t-com.hr

Krešimir Sarajlija
KBC Zagreb, Hrvatska, | ksarajlija@gmail.com

Dominko Antunović
Klinika Magdalena, Krapinske Toplice, Hrvatska | adominko@hotmail.com

Noris Buškulić
KBC Rijeka, Hrvatska, Nadzorni odbor HUZEC-a | noris.buskulic@email.t-com.hr

Pero Duspara
KBC Osijek, Hrvatska | p.duspara@hotmail.com

Imre Ferenc
KBC Osijek, Hrvatska | ferenc.imre@kbo.hr, iferenc7@gmail.com

Boris Filar
Medtronic B.V. Adriatic Region, Cardiac Surgery Sales Representative, Zagreb, Hrvatska | boris.filar@medtronic.com

Ljiljana Grgurević
Klinika Magdalena, Krapinske Toplice, Hrvatska | ljbrdovcak@gmail.com

Silvio Horvatić
KBC Zagreb, Hrvatska | silviohorvatic@yahoo.com

Ninoslav Ištvanić
KBC Split, Hrvatska | nistvanic@kbsplit.hr, ninoslav.istvanic@xnet.hr

Mladen Jelovečki
KBC Zagreb, Hrvatska | mako.jelovecki@gmail.com

Goran Karač
KBC Osijek, Hrvatska | gkarac@net.hr

Branka Kurtović
KBC Rijeka, Hrvatska | branka.kurtovic@gmail.com

Nenad Lukačević
KB Dubrava, Zagreb, Hrvatska | lukacevicster@gmail.com

Danijela Medved
KBC Rijeka, Hrvatska | kardiokirurgija@gmail.com

Mladen Pijetlović
KBC Zagreb, Hrvatska | mladenpijetlovic@gmail.com

Goran Potočki
KBC Split, Hrvatska | pota1602@gmail.com

Nenad Protrka
Klinika Magdalena, Krapinske Toplice, Hrvatska | nenadprotrka@magdalena.hr

Marin Samardžić
KBC Osijek, Hrvatska | samardzic.marin85@gmail.com

Marko Sentić
KB Dubrava, Zagreb, Hrvatska | makrosen@gmail.com

Mladen Solarić
KB Dubrava, Zagreb, Hrvatska | mladen.solaric1@zg.t-com.hr

Josip Vajnberger
KBC Osijek, Hrvatska | josip.vajnberger@gmail.com

Nela Vladušić
KBC Split, Hrvatska | nelavlad77@gmail.com

Danijel Horvatić
KBC Zagreb | danijelhorvatic81@gmail.com

Damir Kurbašić
KBC Rijeka, Hrvatska | damir.kurbasic1@gmail.com

Goran Popović
KBC Rijeka, Hrvatska | 

Boris Bićanić
KBC Zagreb, Hrvatska | boris8@gmail.com

HUZEC - CROSECT

- Hrvatsko udruženje za ekstrakorporalnu cirkulaciju -

Copyright © 2017 Huzec. All rights reserved.
Izrada web stranica by GlobalWebmasters